Data umieszczenia: 2009-10-05
Marzenie

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie"

Turnusy:

TURNUSY REHABILITACYJNE

Dla osób chcących poprawić swoją kondycję zdrowotną, osób starszych, niepełnosprawnych, wszystkich tych, którzy pragną odpocząć i zregenerować siły u podnóża Tatr proponujemy 14 dniowe turnusy rehabilitacyjne.
Program turnusu obejmuje 14 dniowy pobyt wraz z całodziennym wyżywieniem oraz zabiegami rehabilitacyjnymi. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, czajnikiem bezprzewodowym i TV.
Każdemu uczestnikowi przysługują 3 zabiegi dziennie przez 10 dni zabiegowych. (30 zabiegów) Nad prawidłową oraz skuteczną realizacją programu rehabilitacyjnego czuwają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści rehabilitacji.
W ramach turnusu organizowane są 2 wycieczki szlakami górskimi z przewodnikiem, ponadto ośrodek organizuje wycieczki fakultatywne na terenie Podhala, Słowacji i małopolski. By poczuć folklor Podhala ośrodek zapewnia kuracjuszom dwa wieczorki taneczne z degustacją „herbaty góralskiej” oraz słodkim poczęstunkiem jak również ognisko z pieczeniem kiełbasek w szałasie góralskim.
Współpracujemy z Zakładami Pracy Chronionej, Spółdzielniami Inwalidów, Uniwersytetami III Wieku, PCPR, PCPS, MOPR, MOPS w całej Polsce!
Kompleks Wypoczynkowo-rehabilitacyjny „Marzenie” uprawiony, jest na podstawie wpisu do rejestru, do przyjmowania na turnusy rehabilitacyjne oraz organizowania turnusów rehabilitacyjnych dla osób korzystających z dofinansowania ze środków PFRON:

TURUSY REGENERUJĄCO-ODCHUDZAJĄCE

W cenie turnusu zapewniamy Państwu 14 dniowy pobyt, zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, czajnikiem bezprzewodowym i TV, dietę niskokaloryczną 1500 kcal, pomiar masy ciała oraz zawartości tkanki tłuszczowej, zabiegi regenerująco-odchudzające, spacery z kijami pod okiem wyspecjalizowanego instruktora, dwie wycieczki szlakami górskimi z przewodnikiem.

Pakiet zabiegów regenerująco-odchudzających:

WCZASY DLA SENIORÓW

Zapewniamy Państwu 14 dniowy pobyt, zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, czajnikiem bezprzewodowym i TV, całodzienne wyżywienie, dwie wycieczki z przewodnikiem, dwa wieczorki taneczne z degustacją „herbaty góralskiej” i słodkim poczęstunkiem, ognisko z pieczeniem kiełbasek, pakiet zabiegów do wyboru.

Pakiet Senior SPA:
Pakiet Senior Rehabilitacyjny:


Jesteś naszym 2489 gościem
Copyright © 2024
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych